Schody samonośne

Schody na konstrukcji to efektowne rozwiązanie i nie wymaga wylewania schodów żelbetowych. Dzięki temu schody są ażurowe, wydają się „lekkie”, a pomieszczenie zyskuje przestrzeń i jest bardziej doświetlone. Odpowiednio zaprojektowane mogą być nie tylko funkcjonalnym trzonem komunikacji, ale także niebanalną ozdobą salonu lub strefy wejściowej.

Schody zabiegowe i ze spocznikiem w wersji ażurowej wyglądają ciekawie zwłaszcza w wersji schodów dywanowych, natomiast półkowe doskonale prezentują się w opcji schodów prostych, szczególnie na tle oryginalnej ściany. Schody wachlarzowe czy też kręcone to znakomite wykończenie wnętrza klasycznego, modern-classic, angielskiego i prowansalskiego, z kolei schody na belce wpasują się w styl industrialny, vintage oraz nowoczesny. Drewniane schody policzkowe będą piękną dekoracją domu w aranżacji kolonialnej, rustykalnej, a także skandynawskiej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • schody belkowe – z jedną lub dwiema belkami, w „zetkę”, proste, modułowe (na belkach drewnianych lub stalowych malowanych proszkowo pod dowolny kolor RAL),
  • schody policzkowe – na wangach drewnianych lub stalowych,
  • schody kręcone i spiralne – na słupie stalowym centralnym,
  • schody wachlarzowe – z giętego drewna,
  • schody dywanowe drewniane,
  • schody półkowe na konstrukcji stalowej zakotwiczonej w ścianie.

 NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

 

Główny Magazyn i Produkcja ul. Rzeszowska 147 39-200 Dębica
Magazyn Dystrybucyjny ul. Zawidzkiej Emilii 53 41- 300 Dąbrowa Górnicza
Logistyka ul. Zakopiańska 32 Kraków

Showroom Kraków
ul. Skotnicka 233
30-394 Kraków

+48 662 087 094
+48 794 427 451

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016