Podłogi drewniane

Jak działamy?

  1. Na podstawie przesłanej przez klienta dokumentacji (rzutów, planów, inspiracji, zdjęć) lub po dokładnych pomiarach wykonanych na inwestycji przez naszą firmę (usługa jest darmowa), przedstawiamy klientowi naszą ofertę.
  2. W celu doboru odpowiedniej podłogi klient może zobaczyć na żywo standardowe produkty naszej firmy w showroomie w Krakowie (na życzenie klienta, możemy także przygotować kilka próbek i przesłać pod wskazany adres lub dostarczyć przy okazji pomiarów).
  3. Po konsultacji z klientem i zaakceptowaniu oferty oraz projektu (dot. miejsc oraz kierunku ułożenia desek na planach), przygotowujemy umowę i rozpoczynamy proces produkcji drewnianych podłóg.
  4. Przed montażem podłogi, sprawdzamy wilgotność wylewki na inwestycji metodą CM.
  5. Po spełnieniu wszystkich norm, rozpoczynamy prace, które obejmują gruntowanie wylewki oraz klejenie olejowanych lub lakierowanych desek do podłogi (taki montaż obejmuje zwykle 40m² na dzień). Układanie parkietu/jodełki czy desek surowych wymaga dodatkowych prac: po ułożeniu podłogi należy odczekać ok. 2 tygodnie, a następnie wycyklinować oraz zabezpieczyć powierzchnię olejem lub lakierem. Taki proces, w zależności od metrażu podłogi, może trwać 2-3 tygodnie.

 

Listwy przypodłogowe

W naszej ofercie posiadamy wszystkie typy listew przypodłogowych, które doskonale uzupełnią drewnianą podłogę. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce listwy przypodłogowe.

typy listew przypodłogowych

Kratki drewniane na grzejniki kanałowe

Wykończenie grzejników kanałowych to ważny element, który wpływa na wystrój wnętrza. Oferujemy drewniane kratki nakładane na kanały ogrzewania kanałowego w dwóch wariantach: kratki będące kontynuacją drewnianej podłogi (w odpowiednio dociętych fragmentach desek drewnianych wykonujemy otwory metodą CNC) oraz kratki składające się ze sklejonych elementów drewna, w tym samym gatunku i kolorystyce co podłoga drewniana.

Dzięki wykorzystaniu kratek drewnianych, wykonanych w tym samym gatunku i tej samej kolorystyce drewna, co podłoga osiągamy harmonijny, gustowny efekt. Przy zastosowaniu pierwszej opcji (kratek z desek drewnianych) uzyskujemy eksluzywny element dekoracyjny.

drewniane kratki na grzejniki kanałowe

 

nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

 

Główny Magazyn i Produkcja: ul. Rzeszowska 147, 39-200 Dębica
Magazyn Dystrybucyjny: ul. Emilii Zawidzkiej 53, 41- 300 Dąbrowa Górnicza
Logistyka: ul. Zakopiańska 32, 30-418 Kraków

Showroom Kraków
ul. Skotnicka 233
30-394 Kraków

+48 662 087 094
+48 794 427 451

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016