Schody na beton

Schody na beton to tradycyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu.

schody drewniane na beton z białą podstopnicą i oświetleniem led
schody na beton z białymi podstopniami i oświetleniem


stopnie drewniane z podstopniami drewnianymi i kapinosem

Zastosowanie stopni z kapinosem sprawi, że schody idealnie wpasują się w styl klasyczny. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się w tradycyjnych wnętrzach - kapinos (wystający za lico podstopnicy profil stopnia) możemy wykończyć tworząc wyraźne kanty (jak niżej) lub zaokrąglenia.

schody na beton ze szkłem na rotulach
schody z kapinosem ze szklaną balustradą na rotulach


schody drewniane z podstopniami lacobel lub MDF

W tym wydaniu stopnice z drewna najczęściej uzupełniamy o białe podstopnie szklane (lacobel) lub z lakierowanych płyt MDF. Kolorystyka podstopni jest bardzo szeroka, a najlepszy efekt można uzyskać przy zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia schodów.

schody drewniane z oświetleniem led
schody dębowe z podstopniami lacobel

schody dębowe na beton olejowane
schody dębowe na beton z podstopniami MDF


schody dywanowe na beton

Jednym z najlepszych spodobów na stworzenie nowoczesnych schodów na dywan jest wykorzystanie stopnic i podstopni tej samej grubości oraz połączenie ich bez kapinosa. Dzięki temu "zabiegowi" uzyskamy piękne schody dywanowe, które wpasują się w modernistyczny, ale także minimalistyczny kliamt. Do takich schodów idealnie wkomponuje się balustrada szklana w ramie, zatopiona w stopniach drewnianych.

schody na beton ze szklaną balustradą
schody dywanowe na beton z dębu


Nowoczesne schody drewniane na beton mogą być wykonane zarówno w formie prostej, jak i ze spocznikiem lub zabiegiem. Warto jednak zaplanować ich formę na etapie budowy domu i rozmieszczania pomieszczeń, aby uniknąć niepotrzebnej przebudowy. Przed zamontowaniem schodów będziemy także potrzebowali informacji o wyborze grubości podłogi na górnym stropie, by ostatni stopień schodów znajdował się na tym samym poziomie, co podłoga. W ramach kompleksowej usługi zawsze wykonujemy także listwy wykończeniowe przyścienne (w kolorze schodów lub np. białe) oraz wykończenie duszy pod kolor schodów lub podłogi na górnym stropie.


nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

Roble Poland Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 32a, 30-418 Kraków
NIP: 679 32 02 918, KRS:0000852355

Showroom Kraków
ul. Zakopiańska 105 (Solvay Park)
30-418 Kraków

+48 662 087 094
+48 794 427 451

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016