Drzwi

Roble to także producent drzwi wewnętrznych. Jesteśmy w stanie wyprodukować drzwi drewniane nie tylko na podstawie projektu klienta/architekta, ale także w oparciu o zdjęcie lub inspirację. Realizacja produktu według indywidualnego zamówienia gwarantuje, że będzie on unikalny i dopasowany do potrzeb oraz charakteru wnętrza.

DRZWI WEWNĘTRZNE

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi przylgowe, bez przylgi, z zawiasami chowanymi i stylizowanymi, na zamek magnetyczny, stworzone na zamówienie w stylu dopasowanym do wnętrza. Drzwi wewnętrzne w wybranym gatunku drewna możemy wybarwić pod kolor podłogi lub wg próbki oraz wykończyć w oleju, lakierze matowym lub połyskliwym.

DRZWI KLASYCZNE DREWNIANE

Tego typu drzwi doskonale sprawdzają się we wnętrzach tradycyjnych, ale także minimalistycznych i eklektycznych. W wersji z ryflami i zdobieniami będą pasowały także do wnętrz w stylu glamour bądź art deco. Wykonujemy je z litych elementów drewna, m.in. dębu i jesionu.

DRZWI Z EGZOTYCZNYCH GATUNKÓW DREWNA

?Skrzydła i ościeżnice z egzotycznych gatunków drewna wyróżniają się nie tylko barwą, ale także ciekawym usłojeniem. W zależności od wybranego gatunku, drzwi w egzotyku będą pięknym akcentem pomieszczeń eklektycznych i retro. Do wyboru mają Państwo wiele gatunków egzotycznych, m.in. palisander, teak, mahoń, jatoba, iroko czy ipe lapacho.

DRZWI Z ELEMENTAMI SZKŁA

Wstawki szklane mogą nadać drzwiom nowoczesne akcentu lub prowansalskiego charakteru. Drzwi francuskie dwuskrzydłowe to modne rozwiązanie ostatnich lat, a drzwi ze szkła to niezastąpiona metoda na oddzielenie pomieszczeń z jednoczesnym zachowaniem przestrzeni.?

DRZWI PRZESUWNE

Drzwi chowane w kasecie ściennej lub przesuwane po szynie nad otworem drzwiowym nie ograniczają przestrzeni i pozwalają na szybkie odseparowanie lub połączenie dwóch pomieszczeń.

DRZWI ZLICOWANE ZE ŚCIANĄ

Scalenie drzwi ze ścianą nadaje niezwykle estetyczny efekt wizualny. Co ciekawe, takie rozwiązanie sprawdza się właściwie w każdym stylu, w zależności od zastosowanej kombinacji wykończeniowej skrzydła i ściany.

RENOWACJA DRZWI

Specjalizujemy się nie tylko w podukcji nowych drzwi, ale także rekonstrukcji zabytkowych skrzydeł i ościeżnic. Kompleksową renowację drzwi przeprowadzamy z zachowaniem ich pierwotnej formy, uwzględniając wymianę zniszczonych elementów.

Poniżej przedstawiamy przykładowe nowoczesne i klasyczne drzwi drewniane oraz szklane, a wybrane realizacje drzwi na zamówienie znajdziecie Państwo w zakładce REALIZACJE.

nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

 

Główny Magazyn i Produkcja: ul. Rzeszowska 147, 39-200 Dębica
Magazyn Dystrybucyjny: ul. Emilii Zawidzkiej 53, 41- 300 Dąbrowa Górnicza
Logistyka: ul. Zakopiańska 32, 30-418 Kraków

Showroom Kraków
ul. Skotnicka 233
30-394 Kraków

+48 662 087 094
+48 794 427 451

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016