Wstępna wycena inwestycji

Proszę zaznaczyć jedno lub wiele:

Podłoga
Schody
Tarasy
Elewacje
Drzwi
Balustrady
Kuchnie
Inne


Tarasy i Elewacje

TARASY DREWNIANE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele gatunków drewna takich jak: massaranduba, bangkirai, keruing, kapur, kempas, merbau, modrzew syberyjski, modrzew europejski, sosna impregnowana ciśnieniowo oraz skandynawska sosna thermo. Doskonałe parametry techniczne materiałów, z których wykonywane są deski tarasowe w naszej ofercie (szczegóły znajdą Państwo w pliku Specyfikacja techniczna do pobrania) sprawiają, że odpowiednio konserwowany taras będzie służył przez długie lata, zachowując świeży i naturalny wygląd.

taras z drewna egzotycznego


 

 

TARASY KOMPOZYTOWE

Nasze tarasy kompozytowe wykonywane są z materiału powstałego z połączenia tworzywa sztucznego (polichlorku winylu lub polipropylenu i polietylenu o podwyższonej gęstości) oraz domieszki drewna w postaci mączki drzewnej. Deski tarasowe kompozytowe są odporne na działanie wilgoci, niskich temperatur oraz działanie grzybów i porostów, ponadto nie wymagają regularnej konserwacji i odnawiania. Dostępne w naszej ofercie rozmiary i kolory desek znajdą Państwo w pliku Specyfikacja techniczna do pobrania.

tarasy kompozytowe


 

 

ELEWACJE DREWNIANE I KOMPOZYTOWE

Deski elewacyjne wykonane z materiału kompozytowego oraz drewna w gatunku meranti, okoume, modrzew syberyjski i świerk skandynawski doskonale sprawdzają się w zmiennych warunkach atmosferycznych. Jesteśmy w stanie wykonać również deski elewacyjne z modrzewia lub świerka w wersji opalanej/palonej - ta metoda pozwala na uzyskanie materiału o znacznie większej odporności na czynniki biologiczne. Zastosowanie odpowiedniej technologii montażu (w tym zachowanie właściwej wentylacji oraz zabezpieczenie przed wilgocią) zapewnia utrzymanie estetyki i trwałości elewacji na lata. Nasze doświadczone ekipy montażowe poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającym projektem.

elewacje drewniane


 

 

Realizacje z udziałem powyższych produktów możecie znaleźć w zakładce REALIZACJE.