Wstępna wycena inwestycji

Proszę zaznaczyć jedno lub wiele:

Podłoga
Schody
Tarasy
Elewacje
Drzwi
Balustrady
Kuchnie
Inne


Podłogi drewniane

Jak działamy?

 1. Na podstawie przesłanej przez klienta dokumentacji (rzutów, planów, inspiracji, zdjęć) lub po dokładnych pomiarach wykonanych na inwestycji przez naszą firmę (usługa jest darmowa), przedstawiamy klientowi naszą ofertę.
 2. W celu doboru odpowiedniej podłogi klient może zobaczyć na żywo standardowe produkty naszej firmy w showroomie w Krakowie (na życzenie klienta, możemy także przygotować kilka próbek i przesłać pod wskazany adres lub dostarczyć przy okazji pomiarów).
 3. Po konsultacji z klientem i zaakceptowaniu oferty oraz projektu (dot. miejsc oraz kierunku ułożenia desek na planach), przygotowujemy umowę i rozpoczynamy proces produkcji.
 4. Przed montażem podłogi, sprawdzamy wilgotność wylewki na inwestycji metodą CM.
 5. Po spełnieniu wszystkich norm, rozpoczynamy prace, które obejmują gruntowanie wylewki oraz klejenie olejowanych lub lakierowanych desek do podłogi (taki montaż obejmuje zwykle 40m² na dzień). Układanie parkietu/jodełki czy desek surowych wymaga dodatkowych prac: po ułożeniu podłogi należy odczekać ok. 2 tygodnie, a następnie wycyklinować oraz zabezpieczyć powierzchnię olejem lub lakierem. Taki proces, w zależności od metrażu podłogi, może trwać 2-3 tygodnie.
   

Listwy przypodłogowe

W naszej ofercie również listwy przypodłogowe takie jak:

 • lite (z drewna krajowego i egzotycznego),
 • fornirowane,
 • białe (lakierowane drewniane, MDF, malowane na konkretny kolor z palety RAL),
 • inne (poliuretanowe, metalowe).

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w pliku Specyfikacja techniczna.