Wstępna wycena inwestycji

Proszę zaznaczyć jedno lub wiele:

Podłoga
Schody
Tarasy
Elewacje
Drzwi
Balustrady
Kuchnie
Inne


O nas

Firma Roble (z hiszp. dąb) to producent podłóg drewnianych, schodów, drzwi oraz tarasów. Naszą ofertę poszerzamy także o inne elementy wykończenia wnętrz, takie jak ażurowe ścianki, pergole, drewniane szafki kuchene, stoły i szafy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie stawiając sobie najwyższe standardy jakości. Nasz produkt powstaje z dokładnie dobranego drewna, które wpływa na formę oraz estetykę każdego wnętrza. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby charakteryzowały się wyjątkowym kształtem, stylem oraz elegancją. Dzięki temu zaufało nam wielu klientów zarówno w Polsce jak i za granicą, zlecając Roble wykończenie wnętrz w oparciu o produkty na zmówienie.

Co mówią o nas klienci?

"(...) Wszystkie montaże zostały wykonane z dużą starannością, sprawnie i z użyciem materiałów doskonałej jakości. Sieć naszych hoteli nawiązała stałą współpracę z firmą Roble, która kontynuuje kolejne zlecenia na terenie kraju." - kierownik ds. eksploatacji technicznej Hotelu Novotel Kraków Centrum

"(...) Jakość oferowanych produktów jest doskonała, a usługa kompleksowa i rzetelna. Firma skutecznie identyfikuje potrzeby klienta, dzięki czemu można liczyć na najwyższe standardy współpracy." - p. Rafał W., właściciel Ośrodka Jeździeckiego Lando
"Bardzo polecam firmę ROBLE! Czapka z głowy za ich pomysłowość, pomimo bardzo małej powierzchni przeznaczonej na schody chłopaki wprowadzili mi każdy mój zaplanowany szczegół pomimo że inne firmy wybiły mi to z głowy. Firma w 100% sprostała moim wymaganiom. Schody są jedyne w swoim rodzaju,świetna jakość wykonania, materiał najwyższej jakości,wszystko dopracowane i dopiętę na ostatni guzik. Spisali się na medal!" - p. Justyna L.

"Wybrałem deski dębowe tej firmy zarówno na podłogi, jak i schody samonośne. Po pół roku intensywnego użytkowania, nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości produktów i wykonania. Firma godna polecenia, rzetelna obsługa, a do tego mają naprawdę dobrych fachowców. Minusem są wysokie ceny produktów, ale coś za coś.." - p. Adrian S.

"Piękne podłogi – wybrałam dębową warstwową w klasie rustykalnej, drobne sęczki nadają naturalny wygląd. Firma ma bardzo profesjonalne podejście do klienta – kontakt i realizacja projektu pierwsza klasa :)" - p. Anna B.

"Zupełnie firmy nie znałem, a zwykle opieram się na doświadczeniach znajomych i ich opiniach. Przekonała mnie kompetentna i rzetelna obsługa klienta (czego w innych salonach niestety brakowało..), dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z usług tej firmy w kwestii tarasów i pergoli. Montaż, materiał - bez zarzutu, polecam." - p. Marcin K.

"świetne podłogi :) warstwowe dobrze sprawdzają się na ogrzewaniu podłogowym w salonie, a to była moja największa wątpliwość. nic się z deskami nie dzieje, a przetrwały nawet małe zalanie :(" p. Beata R.