Aktualności

05 04.2019

Marcowe realizacje

realizacje Roble, schody drewniane, podłogi drewniane, tarasy kompozytowe, balustrady

Wiosenny marzec rozpoczęliśmy od montażu tarasu kompozytowego. Lekkie opady czy przymrozki nie są dla nas żadną przeszkodą, a deski tarasowe na potrójnym (!) legarowaniu ozdobiły balkon krakowskiego apartamentu. Aż trzy poziomy legarów pozwoliły na wyrównanie powierzchni tarasu z wejściem oraz stworzenie jednej, praktycznej i estetycznej płaszczyzny.

Kolejną ciekawą realizacją Roble była kompleksowa inwestycja w domu na śląsku, w którym wykonaliśmy dwa komplety schodów na beton ze szkłem na rotulach i pochwytami na ścianie, dębowe podłogi w kolorze dobranym indywidualnie, 8 par drzwi drewniane na zamówienie oraz dopasowane do ościeżnic listwy.

Przy okazji renowacji Zamku w Łańcucie, oprócz ławek w ogrodzie, stworzyliśmy wyjątkowe lite deski dębowe, w kolorze i wymiarach na zamówienie i zamontowaliśmy je w specjalnym systemie, z uwzględnieniem termoizolacji, zabiezpieczeń przeciwogniowych i rewizji.

Schody dywanowe wyprodukowaliśmy na postawie projektu architekta wnętrz, do których już niebawem dołączą dębowe tralki lakierowane na biało, schody na beton w inustrialnym wnętrzu dopełniliśmy stalowymi, malowanymi proszkowo balustradami.

Pozostałe nasze marcowe prace związane były z produkcją oraz montażem ponad 300m2 podłóg drewnianych.

 


powrót ››


nazwa firmy i logo Roble złoty żołądź

NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

 

Główny Magazyn i Produkcja: ul. Rzeszowska 147, 39-200 Dębica
Magazyn Dystrybucyjny: ul. Emilii Zawidzkiej 53, 41- 300 Dąbrowa Górnicza
Logistyka: ul. Zakopiańska 32, 30-418 Kraków

Showroom Kraków
ul. Skotnicka 233
30-394 Kraków

+48 662 087 094
+48 794 427 451

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016