Aktualności

05 04.2019

Marcowe realizacje

Wiosenny marzec rozpoczęliśmy od montażu tarasu kompozytowego. Lekkie opady czy przymrozki nie są dla nas żadną przeszkodą, a deski tarasowe na potrójnym (!) legarowaniu ozdobiły balkon krakowskiego apartamentu. Aż trzy poziomy legarów pozwoliły na wyrównanie powierzchni tarasu z wejściem oraz stworzenie jednej, praktycznej i estetycznej płaszczyzny.

Kolejną ciekawą realizacją Roble była kompleksowa inwestycja w domu na śląsku, w którym wykonaliśmy dwa komplety schodów na beton ze szkłem na rotulach i pochwytami na ścianie, dębowe podłogi w kolorze dobranym indywidualnie, 8 par drzwi drewniane na zamówienie oraz dopasowane do ościeżnic listwy.

Przy okazji renowacji Zamku w Łańcucie, oprócz ławek w ogrodzie, stworzyliśmy wyjątkowe lite deski dębowe, w kolorze i wymiarach na zamówienie i zamontowaliśmy je w specjalnym systemie, z uwzględnieniem termoizolacji, zabiezpieczeń przeciwogniowych i rewizji.

Schody dywanowe wyprodukowaliśmy na postawie projektu architekta wnętrz, do których już niebawem dołączą dębowe tralki lakierowane na biało, schody na beton w inustrialnym wnętrzu dopełniliśmy stalowymi, malowanymi proszkowo balustradami.

Pozostałe nasze marcowe prace związane były z produkcją oraz montażem ponad 300m2 podłóg drewnianych.

 


powrót ››NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE

 

Główny Magazyn i Produkcja ul. Rzeszowska 147 39-200 Dębica
Magazyn Dystrybucyjny ul. Zawidzkiej Emilii 53 41- 300 Dąbrowa Górnicza
Logistyka ul. Zakopiańska 32 Kraków

Showroom Kraków
ul. Skotnicka 233
30-394 Kraków

+48 662 087 094
+48 794 427 451

biuro@roble.eu


Wszystkie prawa zastrzeżone - Roble 2016